Wynajem krótkoterminowy samochodu – zalety

Wypożyczalnie samochodów pozwalają nam na wynajem niecodziennych pojazdów. W ofercie takich wypożyczalni znajdziemy zarówno samochody osobowe, VAN-y oraz auta sportowe, bywają również zabytkowe czy ślubne.

Wynajem krótkoterminowy samochodu, czyli na czas nie dłuższy niż miesiąc skierowany jest zarówno do przedsiębiorców jak i klientów indywidualnych. Klienci mogą wypożyczyć zarówno samochody dostawcze, które są idealne do przeprowadzki, osobowe oraz auta sportowe.

By zadbać o komfort podróży klientów, wiele wypożyczalni samochodów nie wprowadza limitów kilometrów, co pozwala klientom na swobodne poruszanie się nawet po całej Polsce. Istnieje możliwość zmiany umowy wynajmu krótkoterminowego na długoterminowy, jeśli oczywiście auto spełnia nasze oczekiwania.

Większość wypożyczalni na życzenie klienta podstawia samochody w wyznaczone miejsce.

Wynajem krótkoterminowy samochodu to bardzo wygodne rozwiązanie zwłaszcza w przypadku podróżowania samolotem. Praktycznie każda wypożyczalnia aut posiada swoją filię na lotnisku (wynajem aut Warszawa Modlin , wypożyczalnia aut Warszawa Okęcie) lub w jego pobliżu, co pozwala na szybkie wypożyczenie auta po zakończonym locie. Daje nam to niezależność, ponieważ jesteśmy od razu mobilni.

Dodatkowo, dzięki temu, że większość wypożyczalni samochodów ma swoje punkty na terenie całego kraju, mamy możliwość oddania wypożyczonego auta w jednym z tych punktów.

Rezerwacji można dokonywać zarówno telefonicznie jak również przez Internet.

 

 

 

Popularne tagi: wypożyczalnia samochodów Warszawa , wynajem samochodów Warszawawypożyczalnia aut Warszawa